-5%

S 5020 NR SOFIMA Фільтр палива
414,85 ₴
393,97 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: S 5020 NR
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S 5020 NR |
| Виробник | Sofima |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 212 мм |
| Внутрішній діаметр | 62 мм |
| Зовнішній діаметр | 93 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 393,97 ₴
