Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S 4077 NR |
| Виробник | Sofima |
| Тип фільтра | Вставка |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Висота | 125 мм |
| Зовнішній діаметр | 87 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | A-Class, Viano, Vito, C-Class, B-Class, Sprinter, R-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 784 ₴

