Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S 4012 NR |
| Виробник | Sofima |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 141 мм |
| Внутрішній діаметр | 63 мм |
| Зовнішній діаметр | 81 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | ix55, Magentis, Santa Fe, Sonata, i40, Optima, Accent, Rio, I30, Carens, H-1 / Starex, Sorento, Grandeur |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 837,06 ₴

