Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S 3717 A |
| Виробник | Sofima |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 68 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Toyota, Opel |
| Сумісність з моделлю | Traveller , 5008, Expert, Proace, 3008, C5 Aircross, 308, Jumpy, Grandland / Grandland X, C4, 508 |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 555,90 ₴

