Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S 3645 A |
| Виробник | Sofima |
| Довжина | 348 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Висота | 57 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | C4 Cactus, DS3, DS5, 3008, 308, Jumpy, C3, C4, C5, Partner, 4008, 207, 208, 2008, 5008, C-Elysee, 508, ASX, DS4, Scudo, Berlingo |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 521,56 ₴

