Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S 3635 A |
| Виробник | Sofima |
| Довжина | 256 мм |
| Ширина | 164 мм |
| Висота | 53 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | I30, Pro Ceed, Elantra, Ceed, Sportage |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 459,67 ₴

