Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S 3558 A |
| Виробник | Sofima |
| Довжина | 227 мм |
| Ширина | 203 мм |
| Висота | 41 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 779,05 ₴

