Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S 3504 A |
| Виробник | Sofima |
| Довжина | 272 мм |
| Ширина | 237 мм |
| Висота | 81 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Verso, Auris, Avensis, Corolla |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 514,77 ₴

