-5%

S 3329 A SOFIMA Фільтр повітря
421,59 ₴
400,37 ₴
- Більше 6 од.
- Код: S 3329 A
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S 3329 A |
| Виробник | Sofima |
| Довжина | 390 мм |
| Ширина | 187 мм |
| Висота | 58 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne, Q7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400,37 ₴
