-5%

S 3293 A SOFIMA Фільтр повітря
377,44 ₴
358,45 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: S 3293 A
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S 3293 A |
| Виробник | Sofima |
| Довжина | 284 мм |
| Ширина | 249 мм |
| Висота | 65 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Interstar, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 358,45 ₴
