-5%

S 3259 A SOFIMA Фільтр повітря
370,71 ₴
352,05 ₴
- Більше 6 од.
- Код: S 3259 A
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S 3259 A |
| Виробник | Sofima |
| Довжина | 292 мм |
| Ширина | 224 мм |
| Висота | 44 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra, Zafira |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 352,05 ₴
