Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S 2320 NR |
| Виробник | Sofima |
| Тип фільтра | Вставка |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Висота | 119 мм |
| Зовнішній діаметр | 86 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Smart, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | S-Class, Forfour, CLS, CLC-Class, A-Class, 300C, Viano, G-Class, Vito, C-Class, B-Class, Colt, Sprinter, R-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 649,87 ₴

