-5%

S 1ONE NR SOFIMA Фільтр палива
1 571,13 ₴
1 492,05 ₴
- Більше 6 од.
- Код: S 1ONE NR
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S 1ONE NR |
| Виробник | Sofima |
| Тип фільтра | Вставка |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Висота | 205 мм |
| Зовнішній діаметр | 85 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Alfa Romeo, Peugeot, Opel, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Boxer, Bravo, Ducato, Brera, Jumper, Stilo, Ypsilon, 159, Punto, Linea, 500 C, Grande Punto, Spider, Combo, 500, MiTo, Croma, Fiorino, Nemo, Delta |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 492,05 ₴
