-5%

S 1H2O NR SOFIMA Фільтр палива
523,71 ₴
497,35 ₴
- Більше 6 од.
- Код: S 1H2O NR
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S 1H2O NR |
| Виробник | Sofima |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 186 мм |
| Внутрішній діаметр | 63 мм |
| Зовнішній діаметр | 85 мм |
| Сумісність з маркою | Jeep, Iveco |
| Сумісність з моделлю | Cherokee, Daily, Massif |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 497,35 ₴
