Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S 1985 B |
| Виробник | Sofima |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 246 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6 |
| Діаметр вихідного отвору | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 837,06 ₴

