-5%

S 1852 B SOFIMA Фільтр палива
877,21 ₴
833,06 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: S 1852 B
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S 1852 B |
| Виробник | Sofima |
| Тип фільтра | Вставка |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Висота | 251 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, D3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 833,06 ₴
