-5%

S 1833 B SOFIMA Фільтр палива
462,36 ₴
439,09 ₴
- Більше 6 од.
- Код: S 1833 B
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S 1833 B |
| Виробник | Sofima |
| Тип фільтра | Вставка |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Висота | 164 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Eos, Caddy, Polo, Fabia, Leon, Toledo, Rapid, Touran, A3, TT, Golf, Roomster, Altea, Cordoba, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 439,09 ₴
