-5%

S 1718 B SOFIMA Фільтр палива
302,63 ₴
287,40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Більше 6 од.
- Код: S 1718 B
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S 1718 B |
| Виробник | Sofima |
| Тип фільтра | Вставка |
| Діаметр вихідного отвору | 7.9 мм |
| Висота | 170 мм |
| Зовнішній діаметр | 74 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Bentley, Skoda, Seat, Chery |
| Сумісність з моделлю | Phaeton, Bora, Toledo, Kimo, Multivan, Flying Spur, A4, Octavia, Transporter, A8, Leon, A3, TT, Golf, New Beetle |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 287,40 ₴
