Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S 1212 A |
| Виробник | Sofima |
| Довжина | 316 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 58 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Multivan |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 382,30 ₴

