
S 0412 A SOFIMA Фільтр повітря
326,07 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: S 0412 A
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S 0412 A |
| Виробник | Sofima |
| Довжина | 239 мм |
| Ширина | 141 мм |
| Висота | 57 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Tiida, Note, Juke, Clio, Micra |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 326,07 ₴
