-5%

S 0410 NR SOFIMA Фільтр палива
408,12 ₴
387,58 ₴
- Більше 6 од.
- Код: S 0410 NR
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S 0410 NR |
| Виробник | Sofima |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 141 мм |
| Внутрішній діаметр | 56 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Toyota, Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | 4Runner, CRESSIDA, Corolla, Land Cruiser, Prado, Camry, RAV4, Liteace, HiAce, Hilux, Dyna, 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 387,58 ₴
