-5%

Воздушный фильтр Knecht LX307
362,87 ₴
344,61 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Більше 6 од.
- Код: LX307
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
LX307 (KNECHT) - фільтр виробництва концерну Mahle Gmbh Stuttgart. Компанія вважається одним з найбільших у світі виробників оригінальних комплектуючих для двигунів внутрішнього згоряння - продукція поставляється більш ніж 30 автомобільним компаніям. Асортимент продукції практично повністю покриває потреби автомобільної промисловості. Асортимент фільтруючих елементів Mahle і Kneht включає в себе кілька десятків тисяч фільтрів - практично для будь-якого легкового та вантажного автомобіля. Фільтрувальні елементи, що випускаються на цих заводах, проходять найжорсткіший контроль на всіх етапах виробництва, що виключає можливість виготовлення неякісної продукції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Knecht |
| Код запчастини | LX307 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 281 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Висота | 34 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | LDV, Nissan, Suzuki, Subaru, Infiniti, Ford |
| Сумісність з моделлю | Impreza, Bluebird, Silvia, Skyline, Cefiro, Outback, CUB, J30, Pathfinder, 300ZX, Patrol, Sunny, Laurel, Legacy, Primera, QX60, 350Z, Teana, Pick Up, Terrano, JX SUV, Forester, Legacy Outback, QX4, SX4 S-Cross, Prairie, FX, G, 200SX, G20, SVX, Maverick, Maxima, Almera, M30, 100NX, Vanette, Murano, I30, Navara, X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 34 |
| Вага нетто [г] | 213 |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 34 |
| Висота паковання [см] | 4,1 |
| Довжина [мм] | 281 |
| Довжина паковання [см] | 28,5 |
| Назва бренду | KNECHT |
| Тип запчастин | Повітряний фільтр |
| Ширина [мм] | 168 |
| Ширина паковання [см] | 17,6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 344,61 ₴


