-5%

Воздушный фильтр Knecht LX1926
512,93 ₴
487,12 ₴
- В наличии 1 ед.
- Код: LX1926
+380 (68) 109-81-40
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
LX1926 (KNECHT) - фільтр виробництва концерну Mahle Gmbh Stuttgart. Компанія вважається одним з найбільших у світі виробників оригінальних комплектуючих для двигунів внутрішнього згоряння - продукція поставляється більш ніж 30 автомобільним компаніям. Асортимент продукції практично повністю покриває потреби автомобільної промисловості. Асортимент фільтруючих елементів Mahle і Kneht включає в себе кілька десятків тисяч фільтрів - практично для будь-якого легкового та вантажного автомобіля. Фільтрувальні елементи, що випускаються на цих заводах, проходять найжорсткіший контроль на всіх етапах виробництва, що виключає можливість виготовлення неякісної продукції.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Knecht |
| Код запчасти | LX 1926 |
| Тип фильтра | Вставка |
| Длина | 290 мм |
| Ширина | 223 мм |
| Высота | 52 мм |
| Материал уплотнения | Пенопласт |
| Совместимость с маркой | Opel |
| Совместимость с моделью | Astra, Zafira |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага нетто [г] | 342 |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 52 |
| Висота паковання [см] | 32,5 |
| Довжина 1 [мм] | 315 |
| Довжина [мм] | 290 |
| Довжина паковання [см] | 27,5 |
| Тип запчастини TecDoc | Повітряний фільтр |
| Ширина 1 [мм] | 262 |
| Ширина [мм] | 223 |
| Ширина паковання [см] | 6 |
Информация для заказа
- Цена: 487,12 ₴


