-5%

Воздушный фильтр Knecht LX1286
539,42 ₴
512,27 ₴
- В наличии 3 ед.
- Код: LX1286
+380 (68) 109-81-40
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
LX1286 (KNECHT) - фільтр виробництва концерну Mahle Gmbh Stuttgart. Компанія вважається одним з найбільших у світі виробників оригінальних комплектуючих для двигунів внутрішнього згоряння - продукція поставляється більш ніж 30 автомобільним компаніям. Асортимент продукції практично повністю покриває потреби автомобільної промисловості. Асортимент фільтруючих елементів Mahle і Kneht включає в себе кілька десятків тисяч фільтрів - практично для будь-якого легкового та вантажного автомобіля. Фільтрувальні елементи, що випускаються на цих заводах, проходять найжорсткіший контроль на всіх етапах виробництва, що виключає можливість виготовлення неякісної продукції.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Knecht |
| Код запчасти | LX1286 |
| Тип фильтра | Вставка |
| Длина | 289 мм |
| Ширина | 152 мм |
| Высота | 51 мм |
| Материал уплотнения | Пластик |
| Совместимость с маркой | Lifan, Toyota, BYD, Subaru |
| Совместимость с моделью | BRZ, 620, EC7, Corolla, F3, Avensis, GT 86, Matrix, Hilux, F3R, Elise |
| Пользовательские характеристики | |
| ID бренду | 34 |
| Вага нетто [г] | 166 |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 51 |
| Висота паковання [см] | 29,3 |
| Довжина [мм] | 289 |
| Довжина паковання [см] | 15,3 |
| Назва бренду | KNECHT |
| Тип запчасти | Повітряний фільтр |
| Ширина [мм] | 152 |
| Ширина паковання [см] | 5,3 |
Информация для заказа
- Цена: 512,27 ₴


