
Фильтр воздуха Champion CAF100929P
343,81 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 350 ₴
- В наличии 4 ед.
- Код: CAF100929P
+380 (68) 109-81-40
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Champion - це відомий виробник автомобільних запчастин та аксесуарів, який пропонує високоякісні та надійні рішення для автомобілів різних марок та моделей. Компанія була заснована понад 100 років тому в США і з того часу успішно розширила свою діяльність по всьому світу. Фільтри Champion виготовляються з використанням найсучасніших технологій та матеріалів, що гарантує їх ефективність та довговічність. Вони допомагають зберегти двигун автомобіля в оптимальному стані, забезпечуючи чисте повітря та паливо для найкращої роботи техніки. Champion пропонує широкий асортимент фільтрів, що включає в себе повітряні, оливні, паливні та кабінові фільтри, які підходять для різних марок та моделей автомобілів. Кожен фільтр проходить ретельну перевірку якості, щоб гарантувати, що він відповідає найвищим стандартам.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Champion |
| Код запчасти | CAF100929P |
| Длина | 365 мм |
| Ширина | 147 мм |
| Высота | 43 мм |
| Тип фильтра | Вставка |
| Совместимость с маркой | Citroen, Peugeot, Mini, Opel |
| Совместимость с моделью | DS3, DS5, 3008, 308, RCZ, C4, C5, 408, C5 Aircross, 207, 208, Grandland / Grandland X, 5008, Clubman, 508, DS4 |
| Пользовательские характеристики | |
| ID бренду | 43 |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота 1 [мм] | 11 |
| Висота [мм] | 43 |
| Висота паковання [см] | 5,6 |
| Довжина 1 [мм] | 327,5 |
| Довжина [мм] | 365 |
| Довжина паковання [см] | 38,6 |
| Назва бренду | CHAMPION |
| Тип запчасти | Повітряний фільтр |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина 1 [мм] | 123 |
| Ширина 2 [мм] | 111 |
| Ширина [мм] | 147 |
| Ширина паковання [см] | 15,5 |
Информация для заказа
- Цена: 343,81 ₴

