LX2890 (KNECHT) - фільтр виробництва концерну Mahle Gmbh Stuttgart. Компанія вважається одним з найбільших у світі виробників оригінальних комплектуючих для двигунів внутрішнього згоряння - продукція поставляється більш ніж 30 автомобільним компаніям. Асортимент продукції практично повністю покриває потреби автомобільної промисловості. Асортимент фільтруючих елементів Mahle і Kneht включає в себе кілька десятків тисяч фільтрів - практично для будь-якого легкового та вантажного автомобіля. Фільтрувальні елементи, що випускаються на цих заводах, проходять найжорсткіший контроль на всіх етапах виробництва, що виключає можливість виготовлення неякісної продукції.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | LX2890 |
| Производитель | Knecht |
| Тип фильтра | Вставка |
| Длина | 250 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Высота | 44.3 мм |
| Материал уплотнения | Пластик |
| Совместимость с маркой | Kia |
| Совместимость с моделью | Cerato |
| Пользовательские характеристики | |
| ID бренду | 34 |
| Вага нетто [г] | 255 |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 44,3 |
| Висота паковання [см] | 25,4 |
| Довжина [мм] | 250 |
| Довжина паковання [см] | 17,5 |
| Назва бренду | KNECHT |
| Тип запчасти | Повітряний фільтр |
| Ширина [мм] | 170 |
| Ширина паковання [см] | 4,7 |
Информация для заказа
- Цена: 501,56 ₴






