TRW Automotive, є лідером з виробництва автокомпонентів, що охоплюють гальмівні системи, деталі підвіски і кермового управління, підвіски, деталі для комерційного автотранспорту, сервісний інструментарій. Продукцію компанії TRW використовують 40 найбільших автовиробників ринку оригінального устаткування (Original Equipment, OE) на більш ніж 250 моделях. Компанія TRW пропонує асортимент з 1012 номерів деталей, який охоплює 98% європейського парку автомобілів. Всі відлиті деталі виконані з матеріалу GG20 або GG15HC, якщо йдеться про високовуглецеві гальмівні диски. На сьогоднішній день компанія TRW Automotive випустила понад 350 мільйонів супортів, асортимент колісних циліндрів компанії включає в себе понад 650 позицій, TRW виробляє понад 12 млн. гальмівних. Така продуктивність дозволяє їй займати лідируючі позиції серед найвідоміших виробників запчастин.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | JBU762 |
| Производитель | TRW |
| Тип крепления | Резиновое |
| Длина | 62 мм |
| Диаметр внешний | 35 мм |
| Диаметр внутренний | 18.5 мм |
| Совместимость с маркой | Chrysler |
| Совместимость с моделью | Voyager / Grand Voyager, Voyager |
| Пользовательские характеристики | |
| ID бренду | 161 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 18,5 |
| Довжина [мм] | 62 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 35 |
| Назва бренду | TRW |
| ОНР | Інформація відсутня, зверніться до виробника |
| Спосіб зберігання | Гумова опора |
| Тип запчасти | Опора, важіль підвіски |
| Тип руля | Поперечний важіль підвіски |
Информация для заказа
- Цена: 593,94 ₴





