Sasic - відомий французький виробник автомобільних запчастин. Компанія розробляє, виробляє і продає автозапчастини вже більше 80 років. Компанія виробляє автомобільні комплектуючі для легкових і вантажних автомобілів. Повний список автозапчастин Sasic налічує близько 6,5 тис. найменувань. Щорічно розробляється і додається в каталоги понад 400 нових позицій. Завдяки цьому, асортимент автомобільних запчастин Sasic завжди відповідає оновленням модельного ряду автомобілів різних марок. Продукція Sasic включає: -Гумометалеві вироби (пильовики, опори амортизаторів, КПП, двигунів, сайлентблоки); -Деталі кермового управління: кермові рейки, кермові тяги та наконечники; -Деталі зчеплення; -Деталі підвіски; -Деталі гальмівної системи; -Водяні та масляні насоси, термостати; -Електрообладнання двигуна та інші автомобільні комплектуючі. Виробництво Sasic сертифіковане організацією TUV за міжнародними стандартами якості ISO 9001 в 1999 році. У 2007 році отримано оновлений сертифікат якості ISO 9001:2000. Компанія також має сертифікат ISO / TS 16949, що відповідає міжнародним стандартам автомобільної промисловості.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | 2306231 |
| Производитель | Sasic |
| Место установки | Задняя |
| Тип крепления | Резиновое |
| Внутренний диаметр | 9.5 мм |
| Длина | 56 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Высота | 47 мм |
| Совместимость с маркой | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Совместимость с моделью | Sprinter |
| Пользовательские характеристики | |
| ID бренду | 260 |
| Висота [мм] | 47 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 9,5 |
| Довжина [мм] | 56 |
| Діаметр стабілізатора [мм] | 11 |
| Назва бренду | SASIC |
| Спосіб зберігання | Гумова опора |
| Сторона монтажу | всередині |
| Тип запчасти | Опора, стабілізатор |
| Ширина [мм] | 48 |
| для номера OE | 9063262181 |
Информация для заказа
- Цена: 418,37 ₴





