
Маточина колеса FEBI BILSTEIN 03104FE
895,37 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 03104FE
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маточина колеса FEBI BILSTEIN 03104FE
OPEL Ascona C, Kadett E, Vectra A, Astra F front L/R
| Опис | |
| Кількість зубців | 33 |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Ширина [мм] | 81 |
| Вага [кг] | 1,59 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 29 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 120 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 39 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без підшипника колеса |
| Тип запчастини TecDoc | Маточина колеса |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 100 |
| Кількість отворів | 4 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 03104 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Ширина | 81 мм |
| Внутрішній діаметр | 29 мм |
| Зовнішній діаметр | 39 мм |
| Кількість зубів | 33 |
| Кількість отворів для болтів | 4 |
| Місце встановлення | Передня |
| Конструктивні особливості | Без підшипника |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Ascona, Astra, Calibra, Nubira, Kadett, Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 101 |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 100 |
| Вага (кг) | 1,59 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 29 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без підшипника колеса |
| Зовнішній діаметр [мм] | 39 |
| Кількість зубців | 33 |
| Кількість отворів | 4 |
| Назва бренду | FEBI BILSTEIN |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Тип запчастин | Маточина колеса |
| Ширина [мм] | 81 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 895,37 ₴
