LX1272 (KNECHT) !!заміна для LX1271 - фільтр виробництва концерну Mahle Gmbh Stuttgart. Компанія вважається одним з найбільших у світі виробників оригінальних комплектуючих для двигунів внутрішнього згоряння - продукція поставляється більш ніж 30 автомобільним компаніям. Асортимент продукції практично повністю покриває потреби автомобільної промисловості. Асортимент фільтруючих елементів Mahle і Kneht включає в себе кілька десятків тисяч фільтрів - практично для будь-якого легкового та вантажного автомобіля. Фільтрувальні елементи, що випускаються на цих заводах, проходять найжорсткіший контроль на всіх етапах виробництва, що виключає можливість виготовлення неякісної продукції.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Knecht |
| Код запчасти | LX1272 |
| Тип фильтра | Вставка |
| Длина | 290 мм |
| Ширина | 246 мм |
| Высота | 39.3 мм |
| Совместимость с маркой | Infiniti, Jeep, Nissan |
| Совместимость с моделью | Cherokee, QX56, Xterra, Pathfinder |
| Пользовательские характеристики | |
| ID бренду | 34 |
| Вага нетто [г] | 345 |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 39,3 |
| Висота паковання [см] | 30 |
| Довжина [мм] | 290 |
| Довжина паковання [см] | 25 |
| Назва бренду | KNECHT |
| Тип запчасти | Повітряний фільтр |
| Ширина [мм] | 246 |
| Ширина паковання [см] | 4 |
Информация для заказа
- Цена: 533,24 ₴



