-5%

T36173 (7803-21273) Окружающий ролик GATES DRIVEALIGN MV IDLER
1 000,27 ₴
949,92 ₴
- В наличии 2 ед.
- Код: T36173
+380 (68) 109-81-40
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Корпорація Gates зі штаб-квартирою в Денвері (США) є провідним виробником високотехнологічних гумових ременів і шлангів для промислового, гідравлічного, сільськогосподарського і автомобільного застосування. Корпорація Gates поставляє комплектуючі не тільки для великих автомобільних концернів і машинобудівних підприємств, але також і для ринку післяпродажного обслуговування. Автомобілебудування, транспорт, сільське господарство, гірничодобувна галузь, будівництво, оргтехніка, комп'ютери і харчова промисловість - основні галузі, в яких працює корпорація. Системи ремінних передач Gates виготовляються за OEM-замовленнями для багатьох виробників у всьому світі, що дозволяє корпорації Gates пропонувати аналоги заводських компонентів для післяпродажного обслуговування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | T36173 |
| Производитель | Gates |
| Тип | Ролик |
| Материал | Металл |
| Покрытие | Гладкое |
| Внешний диаметр | 70 мм |
| Внутренний диаметр | 10 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Совместимость с маркой | Lexus, Toyota |
| Совместимость с моделью | IS, ES, Alphard / Vellfire, RC, Camry, Prado, FJ Cruiser, Fortuner, Tacoma, Evora, 4Runner, RX, GS, Aurion, Exige, Avalon, Venza, Highlander |
| Пользовательские характеристики | |
| ID бренду | 33 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 10 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 70 |
| Назва бренду | GATES |
| Поверхность | Гладкая |
| Тип запчасти | Відвідний/напрямний ролик, поліклиновий ремінь |
| Ширина [мм] | 34 |
Информация для заказа
- Цена: 949,92 ₴






